12 тисяч доларів потрібні на лікування ВеронікиМаленька Басюк Вероніка потребує реабілітації через важке народження, яке потягла за собою складний діагноз: ДЦП подвійна спастична геміплегія з вираженним порушенням функцій кінцівок, нездатність до самостійного пересування та самообслуговування. Затримка психо-моторного розвитку. Вторинна мікроцефалія. Псевдобульбарний синдром. Судомний синдром.

«Зараз нам 1 рік і 3 місяці, Вероніка погано тримає голову, не перевертається, не сидить, але вона посміхається та розуміє оточуючих. Возили донечку по лікарнях та реабілітаційних центрах, пройшли декілька курсів лікування, але, на жаль, результату дуже мало. Але ми на цьому не зупиняємося, боремося за те, щоб наша дівчинка була здоровою та стала на ніжки», — каже мама Вероніки.

Родина почала шукати дієву допомогу для діток зі складним діагнозом, як у їхньої донечки, і знайшли клініку в Китаї. Вони мають досвід ставити на ноги дітей, яких в інших країнах вважають безнадійними. Та вартість лікування там перевищує 12 тисяч доларів. Родина у відчаї просить допомогти їм зібрати таку суму.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка

№ картки 5168 7555 1469 3973

Басюк Ірина Володимирівна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *