45-річна Гайді Клум вперше прокоментувала 17-річну різницю у віці з бойфрендомНімецька супермодель Гайді Клум, яка нещодавно офіційно підтвердила роман з гітаристом Tokio Hotel Томом Кауліцем, вперше висловилася щодо 17-річної різниці у віці з коханим.

У інтерв’ю виданню InStyle 45-річна зірка прокоментувала свої стосунки з 28-річним музикантом.

«Мій хлопець на багато років молодший за мене, і багато людей постійно запитують про це. Дійсно, це вперше, коли мені почали тикати віком в обличчя, і я повинна відповісти. Насправді я не думаю про це взагалі. Ви повинні просто жити щасливим життям, не турбуючись про те, що думають люди, тому що занепокоєння тільки додасть вам більше зморшок» — зауважила Клум.

 

Публикация от Heidi Klum (@heidiklum)

Також зірка зазначила, що абсолютно спокійно сприймає свій вік і не боїться старіти.

«Я дійсно не думаю про те, що статю старшою. Так, це відбувається зі мною, проте це відбувається з кожним із нас. Але я не прокидаюся вранці, дивлюся в дзеркало і кажу: «Боже мій, Боже мій». Останнім часом про мій вік мені набагато частіше нагадують сторонні люди», — заявила Гайді.

 

Публикация от Heidi Klum (@heidiklum)

Таблоїди  — це те, що Клум навчилася відштовхувати протягом багатьох років. Але це не означає, що їй подобається бути предметом цього. Однак, часто, заголовки змушують її сміятися.

«Іноді ЗМІ порівнюють мої справжні фотографії зі знімками 10-річної давності, зроблені одразу після того, як я народила дитину, і пишуть: «О, вона була набагато крутішою, або її груди були більші». Так, груди були більше тому, що я годувала дитину. Просто потрібно змиритися з цим», — підсумувала супермодель.

Нагадаємо, попри свій вік Гайді Клум залишається досить затребуваною моделлю, так нещодавно вона топлес знялася для чоловічого журналу.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *