5-місячна Євангеліна потребує негайної допомогиЗа життя своєї 5-місячної дочки Євангеліни Іленчук боряться її батьки. У дівчинки рідкісна важка недуга — важкий комбінований імунодефіцит, передає ТСН.

Організм не здатен боротися з жодною інфекцією. Найпростіша застуда може вилитися у серйозні ускладнення. Врятувати Єву може тільки трансплантація кісткового мозку. Чим швидше, тим краще — кажуть медики. Прооперувати дівчинку погодилися у Туреччині. Однак сплатити за рахунком батьки Єви самі не можуть — ціна питання 110 тисяч доларів.

Тільки-но Єва народилася, батьки звернулися до лікарів — у малої була жовтушка. Хвороба підозріло довго не відступала. Результати перших аналізів засвідчили — з дівчинкою щось не так. Чернівецькі медики діагностували анемію.​

Дівчинку порадили показати столичним лікарям – там у Єви виявили тяжкий комбінований імунодефіцит.  Тільки трансплантація кісткового мозку врятує дівчинку — кажуть медики. Однак батьки, як донори, їй не підходять. Тож операція можлива тільки за кордоном.

Батьки Євангеліни усі заощадження вже витратили на її лікування. Марно зверталися до Міністерства охорони здоров’я, аби операцію оплатила держава. А по добрих людях батьки Єви наразі змогли зібрати лише п’яту частину необхідної суми. 

2-го серпня Євангеліну вже чекають на перше обстеження турецькі лікарі. Квитки на літак готова надати авіакомпанія МАУ згідно з угодою з телеканалом 1+1. Але грошей на лікування — катастрофічно бракує. 

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 5168 7427 1549 5432

Доларова картка: 4731 2196 1018 8876

Телефон: +38 095 131 26 21 Анжела — мама Євангеліни​

Кореспондент ТСН Алла Пасс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *