Адвокати в Сербії оголосили загальний страйк після вбивства свого колегиАдвокати в Сербії оголосили загальний тижневий страйк на території всієї країни як знак протесту проти вбивства свого колеги Драгослава Огняновича — колишнього адвоката екс-президента Сербії Слободана Мілошевича.

Про це йдеться у заяві Адвокатської палати Сербії, передає «Радіо Свобода».

«Це вбивство – лише останнє з низки численних нападів на адвокатів, багато з яких до сьогодні лишилися нерозкритими», — повідомили адвокати.

У заяві також йдеться про те, що вбивство Огняновича «найдраматичнішим чином показує, за яких обставин ведуть адвокати в Сербії свою професійну діяльність». Адвокати закликали владу докласти якомога більше зусиль, щоб знайти вбивць.

Початок страйку запланований на понеділок 30 липня. Адвокатська палата Сербії також оголосила винагороду за інформацію про вбивство Огняновича.

Нагадаємо, 28 липня у столиці Сербії Белграді був застрелений адвокат Драгослав Огнянович, який на Міжнародному трибуналі щодо колишньої Югославії захищав Слободана Мілошевича. Його вбили пізно ввечері біля власного будинку. Поранення в руку також отримав 26-річний син адвоката.

Колишнього президента Сербії та Югославії Слободана Мілошевича звинуватили у воєнних злочинах в Косові та Боснії та Герцеговині в період 1991-1999 років. Він не дожив до винесення вироку, померши в 2006 році від серцевого нападу у в’язниці Гаазького трибуналу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *