Аеропорт "Полтава" вперше після реконструкції прийняв пасажирський рейс


Сьогодні, 29 липня, у аеропорту «Полтава» вперше після реконструкції приземлився пасажирський рейс. Поки що – внутрішній.

Як повідомляє агентство «Новини Полтавщини», на літаку Як-40 прилетіли кілька десятків іноземних туристів з Запоріжжя.

Командир літака Олександр Жигалов розповів виданню, що востаннє прилітав до Полтави 30 років тому і аеропорт нині покращився.

Як повідомив генеральний директор аеропорту «Полтава» Володимир Окара, прилетіли туристи з ближнього і дальнього зарубіжжя – США, Канада, Китай, Європа. Після відвідин Полтави туристи полетять до Кривого Рогу і повернуться до Запоріжжя.

Нагадаємо, 20 грудня 2017 року Кабмін надав аеропорту «Полтава» статус міжнародного. У березні у Полтавській ОДА обрали нового гендиректора аеропорту – Володимира Окару. Від квітня розпочали ремонтні роботи. Перший міжнародний рейс з аеропорту «Полтава» мав вилетіти ще у травні, але через затягування ремонтних робіт польоти довелось відкласти.


ВідеоУкраїнський аеропорт очолив європейський рейтинг — економічні новини

За оцінкою Міжнародної ради аеропортів у травні цього року Бориспіль показав найбільшу динаміку за кількістю пасажирів. В Україні подорожчає свинина. До кінця року – на 10 %, прогнозують аграрні експерти.Україна отримає 75 мільйонів євро на підвищення безпеки автомобільних доріг. Більше про економічні новини та курс валют — в нашому огляді. 

Український аеропорт очолив європейський рейтинг - економічні новини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *