Актори серіалу "Школа" знялися у фотосесії зі своїми фанамиАктори популярного серіалу «Школа», які нещодавно запалили на фестивалі Atlas Weekend, взяли участь у фотосесії з переможцями конкурсу #ШколаВипускний, який проходив нещодавно на сторінці серіалу в Instagram.

Вісім щасливчиків приїхали з Дніпра на фестиваль Atlas Weekend, де відбувався «День #Школи» за участю виконавців головних ролей Яніни Андреєвої, Микити Вакулюка, Олена Курти, Ірини Кудашової, Лізи Василенко, Анни Трінчер, Карини Чернявської, Саши Петренка, Богдана Осадчука та Олега Виговського. Також з переможцями конкурсу зустрівся гурт «Антитіла» та його фронтмен Тарас Тополя, які разом з дітьми виконали саундтрек стрічки — «Там, де ми є» (TDME).

Під час фотосесії у яблуневому саду на ВДНГ діти мали можливість поспілкуватися із своїми кумирами, взяти автографи та записати відео для власних блогів, які розпочали вести після перегляду серіалу «Школа».

Також переможці конкурсу запитували порад у акторів, як зібрати підписників на власних сторінках у соціальних мережах, разом з гуртом «Антитіла» виконали головну пісню серіалу, а під час репетиції суперфіналістки вокального проекту «Голос країни-8» Анни Трінчер, яка нещодавно розповіла про стосунки з колегою, в унісон з нею співали пісні співачки «Не бойся» та «У любви нет возраста».

Нагадаємо, у квітні  телеканал «1+1» оголосив всеукраїнський конкурс серед шкіл на найкращий танець під саундтрек серіалу «Школа», пісню «TDME» (Там, де ми є) гурту Антитіла. Після довготривалого голосування спочатку на особистих сторінках конкурсантів, а потім на сторінці «Школи» в Instagram,  актори стрічки та гурт «Антитіла» у прямому ефірі в соціальній мережі обрали серед трьох відео фіналістів переможця. Ними стали учні 7, 8 та 9 класів 57 гімназії з міста Дніпро.

 

Публикация от #Школа ♥ Офіційна сторінка (@top.school)

Варто зазначити, що у другому сезоні серіалу «Школа» глядачі дізнаються, які таємниці викладачі приховують в учительській, хто погрожував головній героїні Ніці в останніх серіях першого сезону, та чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчиною у школі і повернути Пашу. Окрім того, у нових серіях стане відомо, як будуть розвиватись романтичні стосунки Каті та Алекса. Ще однією інтригою сезону залишається те, як складеться життя вимогливої та суворої Дарини Петрівни, та чи зможе вона повернути владу у школі до своїх рук. У нових серіях 10-Б стане випускним класом — 11-Б, у стрічці з’являться нові герої — учні 10-Б, з якими головним героям доведеться боротися за лідерство у школі. 

Прем’єра другого сезону серіалу «Школа. Недитячі ігри» відбудеться цієї осені на телеканалі «1+1».  

Нагадаємо, нещодавно стало відомо ім’я ще одного нового актора, який з’явиться у нових серіях серіалу.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *