Арнольд Шварценеггер на власному танку розчавив довжелезний лімузин


Відомий голлівудський актор та політик Арнольд Шварценеггер, розлучення якого може потрапити до Книги рекордів, розчавив на власному танку довжелезний лімузин, йдеться у «ТСН.Ранок».

Він зробив це на камеру для однієї з американських телевізійних передач.

На те, щоб розчавити лімузин, у виконавця ролі Термінатора пішло декілька хвилин. Після того, як танк проїхався машиною, та стала схожою на залізний млинець.


ВідеоАрнольд Шварценеггер розчавив на своєму танку довжелезний лімузин

Відомий голлівудський актор та політик розчавив на власному танку довжелезний лімузин. Він зробив це на камеру для однієї з американських телевізійних передач. Після того, як танк проїхався машиною, та стала схожою на залізний млинець. 

Арнольд Шварценеггер розчавив на своєму танку довжелезний лімузин

Танк, який належить «залізному Арні», це американський M47 Patton, він важить аж 46 тонн. Такі Сполучені Штати почали виготовляти у 1950-х роках і постачали у декілька країн.

Арнольд Шварценеггер розповів, що саме таким танком керував, коли проходив службу в австрійській армії, де і отримав військовий фах механіка-водія танка.

Нагадаємо, тиждень тому Шварценеггер назвав Трампа «розмоклою вермішеллю» після зустрічі з Путіним. Актор записав звернення до президента США.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *