Астронавт показав зроблені з космосу видовищні фото "кривавого затемнення"


Німецький астронавт на Міжнародній космічній станції Александер Герст опублікував видовищні фото «кривавого затемнення» Місяця, які зробив із космосу.

Відповідні фото він опублікував на своїй сторінці у Twitter.

«Щойно сфотографував місячне затемнення з Міжнародної космічної станції. Важко захопити. Невеликий відтінок синього, насправді, є земною атмосферою, незадовго до того, як Місяць «зануриться в неї», — написав астронавт.

Він також назвав це видовище «магічним».

У ніч проти 28 липня затемнення могли побачити у Східній Африці, на Близькому Сході, в Індії та на заході Китаю. Звідти відкривався найкращий вигляд. Проте спостерігати за космічним явищем можна було також з решти Африки, з Європи, в інших частинах Азії, з Австралії та східних регіонів Південної Америки.


Фотогалерея

«Кривава Повня»: хроніка найдовшого місячного затемнення у ХХІ столітті (24 фото)

Також на небі можна було поспостерігати за ще одним дивовижним явищем — протистоянням Марса. Червона планета була напрочуд близько до Землі — вперше за 15 років. На небі Марс мав вигляд червоної зірки.


ВідеоУкраїнці готуються спостерігати найтриваліше місячне затемнення століття

Трохи більше, ніж за годину почнеться найтриваліше місячне затемнення століття, яке українці зможуть побачити просто з вікна. Як затемнення зустрічають у світі, яке ще астрономічне явище можна побачити на небі, та що про затемнення кажуть астрологи – ТСН дізнавалася. 

Українці готуються спостерігати найтриваліше місячне затемнення століття

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *