Ажіотаж подолано: в Україні більше немає черг за закордонними паспортами


На всій території України більше не має черг за закордонними біометричними паспортами.

Про це заявили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і Державна міграційна служба України.

«Насправді ситуація нормалізувалася тиждень тому, але оскільки поодинокі випадки затримки видачі документів у день-два ще спостерігались, то сьогодні можу офіційно заявити: затримок у видачі закордонних паспортів більше немає», — написав голова МВС у Facebook у четвер, 26 липня.

Індекс паспортів, січень-лютий 2018 року, рейтинг

Голова Міграційної служби Максим Соколюк зазначив, що закордонні паспорти видаються у встановлені законодавством терміни – протягом 7 та 20 днів, в залежності від суми сплаченого адміністративного збору.

Аваков попередив, що затримки з видачею паспортів можуть бути лише через ідентифікацію і лише у тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт у Криму або окремих районах Донецької та Луганської областей, які нині окуповані Росією.

#зрада_зрадонька По всій території України більше немає черг на отримання нового біометричного закордонного…

Опубліковано Арсеном Аваковим Четвер, 26 липня 2018 р.

У Міграційній службі запевняють, що за останні два роки в усіх областях України суттєво збільшено потужності з оформлення паспортів. На сьогодні служба може щодня оформлювати понад 20 тисяч закордонних паспортів та понад 5 тисяч ID-карток. Аваков додав, що зараз потужності Поліграфкомбінату «Україна» перевищують щоденну кількість документів, що оформлюються.

інфографіка безвіз

Державна прикордонна служба України

За словами голови МВС, відтепер відомство готується до використання електронного цифрового аюпідпису в ІD-карті та до відкриття опції «заміна паспорта-книжки зразка 1994 року на біометричну ІD- карту за бажанням».

Загалом, починаючи з січня 2015 року, в Україні було оформлено близько 9,5 млн біометричних паспортів для виїзду за кордон, за якими українці можуть подорожувати до країн ЄС без віз.


ВідеоКомбінат, де виготовляють біометричні паспорти, прискорить роботу завдяки новому обладнанню

На новий документ нині чекають майже 800 тисяч людей. Проблем з виготовленням бланків в Україні не було. Не встигали саме вносити персональні дані власника. Цим новий станок і займається. Обладнання замовили в Нідерландах ще 8 місяців тому, вартістю понад півтора мільйонів євро.

Комбінат, де виготовляють біометричні паспорти, прискорить роботу завдяки новому обладнанню

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *