Батьки Арінки Мовчанюк благають допомогти врятувати донькуАріна Мовчанюк з Житомирщини потребує допомоги на лікування. У неї рідкісне смертельне захворювання — хвороба Баттена. Ліків від цієї хвороби у світі поки не існує. Є лише експериментальне медикаментозне лікування, яке успішно випробовують у Німеччині та США. Для Аріни та її батьків це єдина надія. Але для дітей з України вона платне. 

Аріна жвава і непосидюча дівчинка. Зовні нічим не відрізняється від дітей свого віку. Важко повірити, що Аріна — приречена. У дівчинки діагностували хворобу Баттена — це рідкісне спадкове захворювання, яке вражає центральну нервову систему . Перші його прояви з’являються приблизно в 2 -3 рочки. Живуть такі дітки не більше десяти років і помирають у тяжких муках.

«Починаються епілептичні напади і вони частішають і дитина починає втрачати всі набуті навички – тобто перестає впізнавати маму, тата вона перестає гратися іграшками, це надзвичайно складне захворювання», — розповідають лікарі.

Кылька років тому від хвороби Баттена помер старший син Мовчанюків. Донечка може повторити його долю. Адже ліків від цієї недуги не існує. Батько, за фахом лікар-фтизіатр, знайшов інформацію про експериментальні групи, де випробовують медпрепарат, який може стати рятівним. Потрапити у таку групу – єдиний шанс для дівчинки.

Участь у експериментальній групі для пацієнтів з країн, що не входять до Євросоюзу, платна, з’ясували батьки. Лікування на рік коштує більше — 50 тисяч євро.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4731 2196 0018 0404 (гривні)

Олег Мовчанюк


ВідеоДопоможіть врятувати маленьку Аріну Мовчанюк від смертельної хвороби

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *