Більше тисячі людей зникли безвісти після прориву дамби в Лаосі


Рятувальники в Лаосі досі не можуть знайти більше тисячі осіб після прориву дамби в провінції Аттапеу.

Про це розповіла журналістам заступник секретаря провінційного комітету Аттапеу Мінапорн Чайчумпу, передає Channel NewsAsia.

«Ми не можемо знайти 1126 людей», — розповіла вона, зазначивши, що зникнення лише 131 особи підтвердили родичі.

Офіційно поки підтверджено смерті 21 людини, хоча раніше чиновники повідомляли про 27 загиблих. Пошукова операція ускладнюється недоступністю регіону, відсутністю сучасного обладнання, а також бажанням комуністичної влади країни приховати справжні збитки від катастрофи.Фотогалерея

Мертві тварини та зруйновані будинки: що побачили лаосці у рідних місцях після аварії на дамбі (6 фото)

«Пошуки дуже складні, до багатьох областей неможливо дістатися автомобілями або човнами. Також у нас обмежена кількість сучасного обладнання, яке можна вивести на пошуки», — зазначила Чайчумпу.

Нагадаємо, 23 липня провінцію Аттапеу накрило 5 мільярдами кубометрів води. Внаслідок повені від прориву дамби зникли безвісти сотні людей, десятки могли загинути.


ВідеоУ Лаосі вода з прорваної греблі змила сотні людей

Трагедія сталася на ГЕС на півдні країни. Загату тільки добудовували, коли гідроспоруда не витримала натиску води. Потужна повінь накрила шість селищ, розташованих поблизу. Офіційної інформації про кількість загиблих поки що немає. Тих, хто встиг утекти, досі рятують човнами з дахів будинків.

У Лаосі вода з прорваної греблі змила сотні людей

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *