«Боруссія» програла останній матч сезону, проте все одно продерлася до Ліги чемпіонів

Дортмундська " Боруссая ", за яком виступає українець Андрій Ярмоленко поступилася на виїзді " Хоффенхайм " з рахунок 1 3

Господарі вийшли вперед на 26 хвилині зустрічі, відзначився Андрій Крамарич . Марко Ройса . Йый гол був забития на 58 хвилині .

Адам Салаї того Павел Кадержабек ще двічі засмутил воротарь "Боруссії" той принесли такого чин своого команді переможет.

Ца результат дозволив "Хоффенхайм" випередить "Боруссий" у турнірного таблиці та посісти 3 сходинка.

Що стосується дортмундц, то вони все ж зуміл зберегть 4 місца, адже у паралельного грі " Байєр " не зміг оформити переможет з потрібнит рахунок. Леверкузенці здолали " Ганновер " з рахунком 3: 2 . Аби виранти "Боруссію", "Байєру" потрібно було забивати ще 4 рази.

Українець Андрій Ярмоленко не тратит на цю гару навіт до заявки . Учетный заезд в клуб 26 матча, у яких зумів відзначитися 6 забитими голами та 6 результативними передачми.