Через інцидент з Демі Ловато команда Брітні Спірс відмовилася від алкоголю – ЗМІВ той час як концерти Демі Ловато були скасовані, через її госпіталізацію з передозуванням наркотиками, команда Брітні Спірс вирішила не ризикувати і суворо заборонила випивку в своєму турі.

Як повідомляє видання Page Six, тепер за лаштунками під час концертів Брітні не знайти ні краплі алкогольних напоїв.

Це передусім зроблене для того, щоб не спровокувати саму співачку, яка раніше мала алкогольну залежність.

«Команда Брітні встановила суворі правила. Все це для того, щоб насамперед утримати від вживання саму Брітні, і по-друге, тому що серед танцюристів Спірс є неповнолітні», — прокоментували рішення творчої групи Спірс інсайдери.

Також повідомляється, що антиалкогольну політику ввели ще на початку концертного туру, у якому зараз перебуває Спірс. З усіх міні-барів готельних номерів, де зупиняються артисти Брітні, були вилучені відповідні напої.

Зауважимо, що протягом шести років Спірс веде здоровий спосіб життя та активно займається спортом зі своїм бойфрендом Семом Асгарі.

Нагадаємо, що успіхи Брітні Спірс змогли її наблизити до фінансової незалежності від батька, який протягом тривалого часу контролює усі фінансові надходження зірки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *