Чудовий момент для багатьох родин: Трамп прокоментував повернення останків американських військових із КНДРПрезидент США Дональд Трамп подякував лідеру КНДР Кім Чен Ину за виконання домовленостей щодо передачі останків американських військових, які загинули під час Корейської війни 1950-1953 років.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

«Останки американських військовослужбовців незабаром покинуть Північну Корею та вирушать до Сполучених Штатів! Після стількох років це стане чудовим моментом для багатьох сімей. Дякую Кім Чен Ину», — заявив Трамп.

Відповідні домовленості були досягнуті між лідерами США та КНДР під час саміту в Сингапурі 12 червня. Очікується, що репатріація останків стане кроком на шляху до підписання мирного договору, який замінить собою перемир’я, що діє з 1953 року.

Нагадаємо, вночі проти 27 липня літак Збройних сил США вилетів у КНДР з бази Осан в Південній Кореї, щоб повернути на батьківщину останки американських військових, загиблих в роки Корейської війни. У п’ятницю по обидві сторони від демаркаційної лінії відзначають 65-ту річницю її закінчення. За загальними оцінками, в ній загинуло близько 36 тисяч американських солдатів, останки п’яти тисяч з них досі залишаються на території Північної Кореї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *