CNN оприлюднив запис розмови Трампа з екс-адвокатом щодо виплати за мовчання моделі PlayboyКандидат у президенти США Дональд Трамп до президентських виборів 2016 року обговорював з адвокатом Майклом Коеном виплату за мовчання моделі Playboy Карен Макдугал про начебто інтимні стосунки з нинішнім президентом Штатів.

Відповідний аудіозапис опублікувало видання CNN.

Запис для оприлюднення надав адвокат екс-юриста Трампа Майка Коена Ланні Девіс. Він пояснив в ефірі каналу, що наважився на такий крок, тому що Трамп  наразі звинувачує Коена у використанн слова «готівка». Девіс намагається довести, що це слово промовив сам Трамп.

На записі чути, як Майкл Коен начебто каже, що хоче створити якусь компанію. Згодом він згадує про «фінансування» і заявляє, що комусь начебто доведеться заплатити. На що Трамп ймовірно каже: «Заплатити готівкою». Після цього Коен каже: «Ні, ні, ні, ні». 

За словами Девіса, про готівку у таких розмовах говорять тільки наркоторговці або бандити. Проте нинішній адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані заявив в ефірі Fox News, що ніяких виплат здійснено не було.

«На цьому запису не було встановлено ніяких кримінальних дій», — сказав він.

За словами Джуліані, Трамп тоді сказав: «Не платити готівкою». Але через погану якість запису ці слова важко розібрати. 

Нагадаємо, за даними американських ЗМІ, у Дональда Трампа був роман з моделлю Playboy Карен Макдугал 2006 року, який протривав дев’ять місяців. Він почався лише за три місяці, як Меланія народила магнату сина Баррона.

Президент США відреагував на скандал, пов’язаний з нібито виплатами колишній моделі Playboy Карен Макдугал коштів за мовчання стосовно сексуальних стосунків із ним. Дональд Трамп висловив сумнів у можливості запису розмови про це, але нічого не сказав про сам факт таких стосунків. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *