«Динамо» з трьома дебютантами переграло «Олімпік» и продовжило гонитву за «Шахтарем»

Київське " Динамо " у рамок 20 го туры української Прем'єр-лігов здолали вдом донецького " Олімпки " з рахунок 1 0 . [19659002] Команда Олександра Хацкевича провели єдиния гола у зустрічі на 24 я хвилині протистояння — Віктор Циганки вдал розпорядиеся м'ячьи після невдалый пострілу зі штрафного віда Миколи Морозюк (19659003) Відео Динамо — Олімпік — 1: 0. Відео голу Циганкова

Чемпіонат України 2017/2018. 20 дней. Динамо — Олімпік — 1: 0. Відео голу Циганкова на (хв) хвилині матчу.

Під кінець матчу водини «Олімпіка», проте удари у виконанні Бен'яміна Вербіча та Д'ємерсі Мбокані виявилися неточними. Слід зазначити, що у цій грі у складі киян дебютувало одразу троє новачків Руслан Ротань Денис Бойко та все той ж Бен'ямін Вербіч .

Що стосується "Олімпіка", то керманич Роман Санжар довірив місце у складі 8 виконавцям які тільки взимку 2018 року поповнили склад донеччан. Тим не менш, це не допомогло донецкій команды здобути позитивный результат.

Нараз, в активі "Динамо" 42 бали и 2 місце у турнірній таблиці чемпіонату України. Шахтаря ", який посідає 1 сходинку, становить лише три очки. «Олімпік», у своей чергу, залишився з 25 пунктовтами на 7-й позиції.