До Євросоюзу свої товари експортують понад 10 тисяч українських компаній – Гройсман


До Європейського союзу свою продукцію експортують 10 822 українські компанії.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Євросоюз – ринок номер один для українського експорту. Ми впевнено нарощуємо обсяг взаємної торгівлі. Вже понад 10 тисяч українських компаній працюють на європейському ринку», — написав він у Facebook у неділю, 29 липня.

За даними голови уряду, за п’ять місяців поточного року Україна експортувала до ЄС товарів на загальну суму у 8,2 мільярди доларів.

Доля ринку ЄС у загальному обсязі експорту України склала 41,7%.

Раніше повідомлялося, що за 2017 рік експорт українських товарів до ЄС збільшився на 30%, а за чотири місяці поточного року – ще на 27% порівняно до аналогічного періоду минулого року.

За даними Міністерства економіки та торгівлі, протягом 2017 року список товарів, які Україна експортує, розширився 275 новими позиціями. Перше місце і 41% експорту — продукція агропромислового комплексу та харчової промисловості, друге – продукція металургійного комплексу. Далі — машинобудування, мінеральні продукти. Зростає постачання автокомпонентів і запасних частин до автомобілів. 


ВідеоЧудернацький експорт на мільярди доларів з України в Європу

Україна наступає на полиці закордонних магазинів товарами власного виробництва. На своїй сторінці у фейсбуці прем`єр Гройсман рапортує — наша країна нарощує експорт небувалими темпами, заробіток — шалені 52 мільярди доларів. Ми проаналізували митні бази й готові вам розказати, кого або що, окрім колишніх грузинських лідерів наша країна відправляє закордон.

Чудернацький експорт на мільярди доларів з України в Європу

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *