Донеччина у червні стала лідером за середньою зарплатнею в Україні


На Донеччині у червні була найвища середня заробітна платня серед усіх регіонів України. У Донецькій області у середньому отримували 9774 грн.

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

На другому місці – Київська область, тут середня зарплатня у червні становила 9481 грн. На третьому — Дніпропетровська область із зарплатнею у 9065 грн.

Середня номінальна заробітна плата в цілому по Україні у червні становила 9141 грн. Це на 24,2% більше, ніж торік у червні, у 2,5 рази більше, ніж мінімальна зарплатня.

Найбільше в Україні отримують працівники галузі фармацевтики, фінансових та страхових напрямків, а також працівники сфери ІТ та телекомунікацій.

Раніше повідомлялося, що зарплати українців зросли більше ніж на чверть. Протягом 2018 року розмір середньої заробітної плати зріс до 8225 гривень, що майже на третину більше  ніж за такий же період минулого року. Найвищий рівень оплати праці — у сферах авіаційного транспорту, фінансової та страхової діяльності, а також фармацевтики. Найменше заробляють кур’єри, медики, бібліотекарі, працівники музеїв, а також співробітники комунальної сфери. 


ВідеоЗарплати українців зросли більше ніж на чверть — економічні новини

Протягом 2018-го року розмір середньої заробітної плати зріс до  8 225 гривень, що майже на третину більше ніж за такий самий період минулого року.Восени вирушить перший пасажирський потяг за маршрутом Київ-Мінськ-Вільнюс-Рига. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури. В Україні дуже подешевшала молода картопля. Про обвал цін на ринку заявляють в Українській асоціації виробників картоплі. Більше про економічні новини та курс валют — в нашому огляді. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *