Друзі Демі Ловато розповіли, які драматичні події призвели до її передозуванняДрузі співачки Демі Ловато, яка була госпіталізована через передозування наркотиками, розповіли, що саме посприяло нещасному випадку.

У  бесіді з журналістами видання The Sun інсайдери із оточення зірки розповіли про те, що перед передозуванням героїном вона звільнила фахівця з реабілітації, який допомагав 25-річній дівчині боротися з залежністю протягом шести років.

 

Публикация от Mike Bayer — Coach Mike (@coachmikebayer)

Для допомоги у відмові від алкоголю і наркотиків Демі Ловато ще шість років тому найняла тренера Майка Бейера. Однак цього року вона знову піддалася шкідливим звичкам і стала постійно сваритися з консультантом.

«Вона завжди знаходила виправдання собі, своїй поведінці і відвертій брехні про те, чим займається. Він зрозумів, що вона знову залежна, і не прийняв цього», — поділився інсайдер з оточення співачки.

За словами анонімного друга, Демі і Майк посварилися кілька тижнів тому, і сварка була досить «некрасивою».

«Вона звільнила його кілька тижнів тому — у них був великий скандал, а потім вони відписалися одне від одного в соціальних мережах. Це було дуже жахливо і безглуздо, тому що цей хлопець був схожий на «її долю», на яку вона сподівалася після того, як вона і Вілмер (екс-бойфренд актор Вільдеррам) розлучилися», — зазначив інсайдер.

Нагадаємо, після госпіталізації Демі Ловато до клініки Лос-Анджелесу з передозуванням, з’явились подробиці прикрого інциденту.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *