Дворічній Маргариті потрібна допомога у відновленні слуху


Допомоги в українців просять батьки 2-річної Маргарити з Волині. Дівчинка нічого не чує, а тому й не говорить.

Свої слова мама дублює жестами. Про те, що в дівчинки проблеми зі слухом, батьки запідозрили ще рік тому, адже вона не реагувала на гучні звуки. Але медики в районі запевнили, що панікувати не треба. «Подивилися. Там нема чим дивитися. Подивіться ще, поспостерігайте. Ми місяці ще два, певно, вдома побули», — розповіла Олена Усік. Потім диину повезли до Луцька, а вже там лікарі ошелешили – у Маргаритки повна глухота.

Допомога Маргарита Усік_02

Допомогти їй може лише операція із вживлення кохлеарного імплантата. «Якщо дитинку прооперувати до трьох років, шанси на те, що вона буде говорити і чути, непогані. Чим пізніше прооперована дитина, тим шанси, що вона буде розмовляти нормально, зменшуються», — пояснив лор Волинської обласної дитячої лікарні Валеріан Набухотний.

Кожен місяць для дівчинки зараз на вагу золота, але в черзі на безкоштовний імплантат Маргаритка лише 205-та. Прооперувати її зможуть через півтора-два роки – швидше можна, тільки якщо батьки куплять імплантат власним коштом. Коштує він майже мільйон гривень, таких грошей родина не має. «Найприкріше, що все впирається в гроші. Вона ж може і чути, і говорити. А як в тебе немає грошей, ти нічого не можеш зробити. В місті хоч можна говорити мовою жестів, а в нас що», — жаліється мама дівчинки.

Допомога Маргарита Усік_03

Тато Маргаритки збирає їй гроші на лікування за кордоном, а старші брат із сестрою аби допомогти дівчинці – щодня ходять у ліс по чорниці. «І я, і мама, і Діма. Діма гледить Маргаритку. А ми беремо. Кожний день ходимо», — каже сестра хворої дівчинки Вікторія Усік. Поки що всім миром наскладали лише 200 тисяч гривень, тому сподіваються на небайдужих, які допоможуть дівчинці почути цей світ і заговорити з ними та з рідними людьми.

Допомогти в цьому може кожен. Долучитися до справи повернення слуху маленькій Маргаритці можна грошовим переказом на картку Приватбанка 5168 7426 0324 4579. Отримувачем виступає мама дитини Усік Олена Володимирівна. 

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *