Джек-пот: у США чоловік виграв у лотерею $ 522 млн


У США гравець з Каліфорнії виграв $ 522 млн у лотерею «Мегаміллонів». Виграш зростав із 4 травня.

Про це інформує lottery.net.

Щасливчик вказав цифри 1, 2, 4, 19 та 29 у лотерейному квитку. Каліфорнійська лотерея заявила, що продала єдиний виграшний квиток, а пізніше оголосила, що квиток була куплено в Сан-Хосе в магазині «Лікери Ерні».

Тепер володар квитка має один рік, щоб отримати виграні кошти.

Це п’ятий найбільш джек-пот в історії лотиреї «Мегаміллонів». Найбільший джек-пот у лотереї «Мегаміллонів» ставить 656 мільйонів доларів, тоді три гравці у 2012 році поділили між собою кошти.

«Це джек-потна лихоманка. Люди дуже в захваті від цього великого джек-поту, так що всі беруть участь «, — заявив Трейси Коен, головний операційний директор лотереї «D.C.».


ВідеоУ Франції чоловік виграв у лотерею мільйон двічі протягом двох років

Мешканець Франції виграв у лотерею мільйон євро вдруге поспіль. Переможець, ім’я якого тримають в секреті, вперше переміг півтора року тому. Після того продовжував купувати лотерейні квитки щотижня. І врешті-решт виграв другий мільйон євро!

У Франції чоловік виграв у лотерею мільйон двічі протягом двох років

Цікаво, що другий за величиною джек-пот усіх часів, 648 мільйонів доларів, був розподілений між двома учасниками.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що через невизначеність з ліцензуванням лотерейних операторів, український ринок лотерей може відстати від європейського на десятиліття.

Про це заявив генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський.

«Лотерейний ринок України в організаційному плані принципово нічим не відрізняється від інших європейських країн. Однак, між нашими ринками існує глибока прірва в іншій площині, через яку технологічний розрив незабаром може стати десятирічним», — зазначив він. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *