Екс-військовий влаштував акт самоспалення під стінами Міноборони


Колишній військовослужбовець ЗСУ Сергій Ульянов підпалив себе біля Міністерства оборони на знак протесту проти звільнення його з армії.

Про це повідомляє УНІАН.

Як заявив військовий журналістам, він був звільнений з армії і безуспішно домагався відновлення. Таким кроком Ульянов хотів привернути увагу до своєї ситуації, а також інших військовослужбовців.

Його намагалися зупинити інші військовослужбовці, проте він вирвався і облив себе пальним та підпалив. Пожежні і військові швидко загасили вогонь, викликали швидку допомогу і надали йому першу медичну допомогу.

Наразі лікарі надають допомогу Ульянову. Про намір чоловіка раніше оголосила громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у м. Києві та Київській області».

Як зазначили в організації, до такого кроку його спонукало «небажання Командування ССО ЗС України виконати вимоги Конституції та ряду законів України, Статут ЗС України, що спричинило ряд порушень щодо групи військовослужбовців, які були звільнені з лав ЗС України всупереч чинному законодавству України».

Також там додали, що у разі загострення чи неусунення цього конфлікту можуть постраждати військовослужбовці, репутація керівництва ЗС України, а також міжнародна репутація України, що є неприпустимим в умовах війни.

Нагадаємо, у Кривому Розі чоловік намагався спалити себе. Чоловік придбав рідину для розпалювання багаття, підійшов до стели з фото загиблих воїнів АТО, облив себе рідиною і підпалив шматок тканини. В чоловіка з собою була обкладинка посвідчення учасника бойових дій.


ВідеоУ центрі Луцька чоловік підпалив сам себе

Це трапилося під час святкового концерту до Дня матері. Як кажуть очевидці, чоловік бешкетував. Втихомирити його попросили поліцію. Коли копи підійшли до бешкетника, він миттєво вилив щось на себе з пляшки, підпалив запальничкою і спалахнув з ніг до голови. Очевидці намагалися загасили вогонь власним одягом. З опіками чоловіка доправили до лікарні.

У центрі Луцька чоловік підпалив сам себе

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *