Елтон Джон та Принц Гаррі об’єдналися заради боротьби зі СНІДом


Легендарний співак Елтон Джон та британський принц Гаррі, який днями отримав розкішний подарунок від бабусі королеви Єлизавети ІІ, вирішили об’єднатися заради боротьби зі СНІДом.

Сер Елтон та герцог Сассекський оголосили про створення коаліції MenStar Coalition, метою якої є запобігання поширенню СНІДу, переважно серед чоловічої частини населення.

Принц Гаррі та Елтон Джон_2

Reuters

Про це британські знаменитості повідомили на Міжнародній конференції з проблеми вірусу імунодефіциту, що відбувається в Амстердамі, куди, до речі, Гаррі вирушив без супроводу своєї дружини, повідомляє DailyMail.

Створена коаліція націлена на спонукання чоловіків (особливо у віці від 24 до 35 років) регулярно здавати аналізи на СНІД і проходити лікування в разі потреби.

Принц Гаррі та Елтон Джон_3

Reuters

«У світі дуже багато людей, які як і раніше ігнорують той факт, що відсутність належної уваги профілактиці та лікуванню ВІЛ веде до руйнівних наслідків за принципом ефекту доміно для освіти та інших сфер суспільного життя», — сказав британський принц.

Також його слова підтримав і співак, який зазначив, що представники сильної статі рідко вдаються до належних заходів.

Принц Гаррі та Елтон Джон_4

Reuters

«Якщо ми хочемо виграти боротьбу зі СНІДом, ми повинні зробити все необхідне, щоб і чоловіки стали частиною вирішення проблеми. Настав час для створення глобальної коаліції, яка допоможе чоловікам освоїти навички самозахисту. Причому вони навчаться захищати не тільки себе, своїх дружин, подруг, сестер і дочок, а й, що особливо важливо, братів і синів. Цей проект запускається сьогодні. Називається він MenStar», — зазначив Елтон Джон.

На реалізацію проекту виділено 1,2 мільярда доларів. Планується, що його реалізація розпочнеться наступного року в Африці.

Нагадаємо, нещодавно дружина принца Гаррі Меган вперше здійснила свою першу офіційну поїздку з чоловіком. Подружжя відвідало Ірландію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *