Facebook боротиметься з дискримінаційною рекламою


Facebook має внести зміни у свою рекламну політику протягом 90 днів.

Facebook підписала угоду з владою штату Вашингтон, яка запроваджує зміни до рекламної платформи соцмережі, спрямованої на виключення реклами та оголошень з ознаками дискримінації.

Про це заявив генеральний прокурор штату Вашингтон Боб Фергюсон, — пише Reuters.

«Рекламна платформа Facebook дозволяла незаконну дискримінацію на основі расової приналежності, сексуальної орієнтації, інвалідності та релігії», — заявив генпрокурор штату.


ВідеоФутбольний скандал: українці обвалили рейтинг сторінки ФІФА у Facebook

Понад сто тридцять користувачів за ніч обвалили її рейтинг, поставивши низьку оцінку, а у відгуках залишили коментарі на підтримку покараних хорватів. Тим часом ФІФА виписала штраф у 15 тисяч швейцарських франків для хорватського тренера Огнєна Вукоєвича за подяку Україні.

Facebook має внести зміни у свою рекламну політику протягом 90 днів.

«Ми видалили тисячі категорій (реклами – ред.), пов’язаної з потенційно чутливими ознаками – расовими, етнічними, сексуальною орієнтацією та релігією», — додали в компанії.

Нагадаємо, що раніше власники компаній Facebook і Twitter оголосили про запуск спільного проекту Data Transfer Project з IT-компаніями Google і Microsoft. Метою проекту є контроль над даними користувачів, розміщених на сервісах. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *