Фахівці розповіли, що робити під час магнітних бурь та найдовшого місячного затемнення у ХХІ столітті


Українці списують агресію, роздратованість, погане самопочуття на магнітні бурі і місячне затемненя в прийдешню п’ятницю. Але у фахівців — теорія інша. Мовляв, якщо ви, наприклад, посварились з рідними — не завжди явища природи в цьому винні. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Магнітні бурі виникають, коли на сонці потужні вибухи. Викидається величезна кількість плазми, яка летить прямісінько до нас та наштовхується на магнітну оболонку планети.

Фізик Андрій Романець розповів, що в ліси чи полі, де немає спотворених полів, все — в межах норми. От в сучасних будинках магнітне поле — спотворене.

Нині варто боятися не так магнітних бур, як того, що нас оточує, каже фахівець. На його думку, те, що маємо зараз, аж ніяк не може вплинути на самопочуття людини та природу.

У психотерапевта Катерини Балінської інша думка.  Мовляв, дуже легко і здорово перекласти свої відчуття на якісь знаки зодіаку або магнітні бурі. На її думку, насправді на організм впливає чимало факторів, у тому числі — емоційний і психологічний стан, а ще — зміна погоди.

місячне затемнення 27 липя 2018 року, інфографіка

ТСН.ua

Терапевт Марина Крапивнер радить вчасно їсти та лягати спати, не курити і вживати менше алкоголю.


Фотогалерея

Сонце «заплуталося» в сітях, гілках та короні статуї Свободи: як виглядало затемнення у різних країнах (18 фото)

А щодо найдовше місячне затемнення в цьому столітті, яке відбудеться вже в п’ятницю, 27 липня, то тут головне не накручувати себе, радять астрологи.

Також варто радить не зациклюватися на негативі, а краще спостерігати за цим чарівливим явищем.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян.


ВідеоЧергове затемнення: експерти розповіли, чи вплинуть магнітні бурі на здоров’я українців

Людство готується до магнітних бурь та найдовшого місячного затемнення в цьому столітті. ТСН вирішила запитати експертів, чи варто боятись цих явищ, та як вони вплинуть на здоров’я і настрій українців.

Чергове затемнення: експерти розповіли, чи вплинуть магнітні бурі на здоров'я українців

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *