Фантастичний гол "ножицями" та дебют екс-гравця "Шахтаря": як "Ліверпуль" розгромив "Манчестер Юнайтед"

«Ліверпуль» не залишив жодних шансів «Манчестер Юнайтед» у матчі, який проходив у рамках International Champions Cup.

Команда Юргена Клоппа завдяки потужному другому тайму здолала «червоних дияволів» з рахунком 4:1.

На 28 хвилині «мерсисайдці» вперше розписалися у сітці воріт суперника. Садіо Мане вдало виконав пенальті. Утім, за три хвилини «манкуніанці» зуміли відновити паритет у протистоянні — Андреас Перейра ідеально виконав штрафний удар.

Друга половина зустрічі стала суцільним жахом для підопічних Жозе Моурінью. Впродовж 16 хвилин «Ліверпуль» тричі відзначився у воротах манчестерського колективу. Забитими голами відзначилися Даніель Старрідж, Шейї Оджо (з пенальті) та Джердан Шакірі.

Особливо неймовірним вийшов м’яч від Шакірі. Швейцарський новачок «червоних» забив неперевершений гол «ножицями», який й встановив остаточний рахунок на табло.

Також зазначимо й про те, що за «Манчестер Юнайтед» дебютував екс-футболіст донецького «Шахтаря» Фред, який з’явився на полі на 71 хвилині.

Cвій наступний поєдинок на цьому турнірі клуб з Манчестера проведе з мадриським «Реалом» (1 серпня). Що стосується «Ліверпуля», то вони з 6 балами припинили участь на цих змаганнях.