Фейгін назвав точну дату візиту українського консула до політв'язня СущенкаКонсул України у Москві Геннадій Брескаленко відвідає українського політв’язня, журналіста Романа Сущенка у понеділок, 30 липня. 

Про це повідомив адвокат Марк Фейгін, передає «Укрінформ».

«Сьогодні пройшло жеребкування на відвідування ув’язнених у СІЗО «Лефортово». Мені випав четвер. Але я, можливо, зможу змінити дату відвідування Романа Сущенка на день-другий раніше. А консул України в Москві Геннадій Брескаленко відвідає Сущенка в понеділок», — сказав Фейгін. 

Адвокат розповів, що існують великі проблеми з відвідуванням в’язнів у «Лефортово». Там лише шість кімнат для зустрічей, проте вони часто використовуються без черги слідчими. До того ж вже два роки там триває ремонт. 

Раніше повідомлялося, що консул України в Москві Геннадій Брескаленко хоче до кінця липня відвідати українського політв’язня, журналіста Романа Сущенка. 

Нагадаємо, у понеділок, 4 червня, у Москві суд оголосив вирок затриманому українському журналісту Роману Сущенку. Він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. Його звинувачують у тому, що під час перебування у Росії 2016 року начебто намагався з’ясувати ймовірність наступу терористів на Донбасі на Маріуполь.

Раніше українському омбудсмену відмовили у зустрічі з політв’язнем Сущенком, доки вирок не набере чинності. Денісова звинуватила російську владу у зриві домовленостей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *