Гройсман ініціював розслідування щодо масштабних затримок виплат пенсій


За затримки, що виникли з виплатою пенсій у липні, відповідальність несе Пенсійний фонд України. До кінця тижня вони повинні врегулювати ситуацію, у цьому переконаний прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Вимагаю вчасно виконувати зобов’язання перед пенсіонерами і до кінця тижня врегулювати ситуацію», — написав прем’єр у Twitter.

За його словами, центрального бюджету заборгованості перед Пенсійним фондом немає.

«Ініціюю службове розслідування – і щодо дій керівника ПФУ, і  щодо керівників в регіонах. Треба розібратися в ситуації, аби не допустити її повторення. Українські пенсіонери заслужили повагу і захист», — наголосив Гройсман.

Раніше повідомлялось, що Пенсійний фонд України станом на 24 липня не розрахувався на 100% з виплатами пенсій за поточний місяць. Про терміни виплат у ПФУ говорити відмовилися.


ВідеоКоли відновлять виплати пенсіонерам

Пенсіонерам майже тиждень затримують виплати. Щоденні черги в «Укрпошті» ситуації не рятують, адже гроші надійшли у відділення не в повному обсязі. Поки майже 17 мільярдів гривень виділили на пенсійні виплати за липень. Щоправда, цього вистачить лише на половину пенсіонерів. Хто винен у цій ситуації та коли виплати відновлять — дивіться просто зараз.

Коли відновлять виплати пенсіонерамДобавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *