Хлое Кардашян з бойфрендом пройдуть курс парної терапії для збереження стосунківЗірка реаліті-шоу Хлое Кардашян та батько її дитини, яку вона нещодавно народила, Трістан Томпсон вирішили працювати над своїми стосунками.

Пара звернулася по допомогу впоратися їм з проблемами довіри до професіонала у галузі парної терапії.

Новоспечена мама досі не коментує скандал зі зрадою свого коханого, який стався за кілька днів до того, як вона народила дочку Тру. Проте, схоже, пара робить все можливе, щоб рухатися вперед, повідомляє видання Mirror.

 

Публикация от Khloé (@khloekardashian)

Давня подруга матері Хлое, Ліза Стенлі заявила, що 34-річна зірка стала більш жорсткою у стосунках.

«Вона не хоче виглядати дурною. Одного разу вона вже була дурою у попередніх стосунках, і вона не хоче робити це знову», — зауважила Стенлі.

Також вона повідомила, що пара активно працює над своїми стосунками завдяки парній терапії.

«Тисяча відсотків, що вони звернулися до парної терапії, бо не можливо просто так відновити довіру за два місяці», — заявила жінка.

Також Стенлі додала, що Хлое хоче залишитися і змусити Трістана працювати над стосунками, незважаючи на те, що її сім’я хоче, щоб вона покинула зрадника.

«Хлое збирається спробувати довіряти Трістану за кількома причинами. Перша причина полягає в тому, що зараз у неї є дитина, і вона дуже прив’язана до Трістана таким чином. Друга причина в тому, що вона його любить. Вона явно любить цього чоловіка», — підсумувала подруга Кріс Дженнер.

Нагадаємо, не так давно Хлое Кардашян звернулася через соціальні мережі до шанувальників, які критикували її за те, що вона залишилася з баскетболістом.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *