Холодницький, якого закликають добровільно звільнитися, пішов у тривалу відпустку


Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, який піддається критиці через небажання йти у відставку, пішов у тривалу відпустку.

Про це керівник САП повідомив Громадському.

Холодницький пробуде у відпустці півтора місяці – з 30 липня по 13 вересня.

Нагадаємо, 30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Майже через півроку, 26 липня, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відмовилася звільнити Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У посольстві США в Україні та «Transparency International» закликали Холодницького добровільно піти у відставку заради збереження репутації своєї установи. Очільник НАБУ Артем Ситник пообіцяв оскаржити рішення комісії. 


ВідеоІз доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

Комісія прокурорів відмовилася звільняти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Усунути чиновника вимагали два відомства — НАБУ та ГПУ. Після місячного прослуховування Холодницького в кабінеті йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Утім, заслухавши звинувачення, рада прокурорів обмежилася доганою Холодницькому. 

Із доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *