Холодницького не звільнили з посади керівника САП


Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів 26 липня відмовилася звільнити Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Натомість глава САП отримає догану.

На розгляді справи був присутній глава Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, який скерував заперечення на висновок члена Комісії прокурорів. Директор НАБУ вимагає звільнення керівника САП через «грубі порушення правил прокурорської етики».

Раніше голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький звинуватив директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника у тиску на Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів для його звільнення.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ.

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Цього ж дня антикорупційного прокурора викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з’явився.


ВідеоХолодницький заявляє про монтаж аудіозаписів, оприлюднених НАБУ

Керівники НАБУ та САП з’явилися у Верховній Раді одночасно, і навіть сіли поруч. Але — між собою не спілкувалися. За годину до виступу у Верховній Раді НАБУ оприлюднило записи прослуховування з кабінету керівника САП. Ситник, який ці плівки і оприлюднив, їхній зміст з парламентської трибуни практично не коментував.

Холодницький заявляє про монтаж аудіозаписів, оприлюднених НАБУ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *