Кількість жертв від лісових пожеж у Греції знову збільшилась, десятки людей зникли безвісти


Кількість жертв від масштабних лісових пожеж у Греції у середу вже сягнула 80 осіб.

Рятувальники також проводять пошукові операції для порятунку близько 40 осіб, які досі вважаються зниклими безвісти, передає Reuters.

Найбільше людей постраждало на грецькому курорті Маті неподалік Афін – там сотні осіб опинилися у вогняній пастці. У дворі однієї з вілл міста рятувальники знайшли 26 тіл загиблих. Загалом же місцевих мешканців та туристів вогонь гнав до моря.

«Ситуація тут була дійсно жахливою. Нам довелося бігти з готелю, ми бігли через пляж, уздовж пляжу, і потім нас наздогнав вогонь, ми були оточені, нам довелося зайти в воду», — розповів турист із Фінляндії Яаакоб Макін. Йому разом із ще кількома людьми довелось кілька годин пробути у воді, доки їх не врятували.

Поки рятувальники не можуть назвати, що стало причиною такої масштабної пожежі, від якої містечко Маті вигоріло вщент.Фотогалерея

Внаслідок лісових пожеж у Греції загинула людина. Уряд просить допомоги у ЄС (16 фото)

Нагадаємо, у Греції від початку місяця спекотна погода, яка і спричинила смертоносні лісові пожежі. За попередніми даними, українців серед жертв і постраждалих немає, однак поблизу Афін стихія заскочила депутата Верховної Ради Володимира Ар’єва. У Греції він був разом із дружиною – нардеп каже, що ледь вибралися з небезпечного місця. Рятувальники там розгрібають завали, які колись були домівками.

Вогонь живлять високі температури, у Греції нині близько 40 градусів тепла. Пожежники кажуть, що полум’я до будинків принесли сильні вітри.


ВідеоУкраїнка, яка живе у Греції, розповіла про наслідки масштабних лісових пожеж

У Греції кількість жертв лісових пожеж вже зросла до 74 осіб. Вогонь нищить цілі міста. Тіла 26 загиблих знайшли в обіймах одне одного. Найімовірніше, це були члени сімей та друзі, які розуміли в оточенні полум’я шансів на порятунок вже немає. У шпиталях опинилося 187 осіб, серед яких чимало дітей. Долати вогняну стихію грекам допомагає Європа. Свою допомогу вже надіслали чотири країни.

Українка, яка живе у Греції, розповіла про наслідки масштабних лісових пожеж

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *