Колишнього адвоката Слободана Мілошевича застрелили біля його будинкуУ столиці Сербії Белграді був застрелений адвокат Драгослав Огнянович, який на Міжнародному трибуналі щодо колишньої Югославії захищав Слободана Мілошевича.

Як повідомляє DW, Огняновича застрелили пізно ввечері 28 липня біля його будинку. Поранення в руку отримав 26-річний син адвоката.

Місцеві ЗМІ з посиланням на поліцію повідомляють, що стрільця затримано. Мотиви вбивства наразі невідомі. Зловмисник підійшов до Огняновича та його сина, коли ті підходили до власного будинку, і здійснив кілька пострілів.

Нагадаємо, 21 грудня 2017 року, після 24 років існування, офіційно припинив свою роботу Міжнародний трибунал щодо колишньої Югославії. За час роботи трибунал розглянув багато гучних справ, обвинувачення були висунуті проти 161 особи, з них 90 були визнані винними та засуджені, 19 — виправдані, справи проти 13 осіб були передані до національних судів, а справи ще проти 37 осіб були відкликані.

Колишній президент Сербії і Югославії Слободан Мілошевич, якого звинуватили у воєнних злочинах в Косові в 1999 році. Він не дожив до винесення вироку, померши в 2006 році від серцевого нападу у в’язниці Гаазького трибуналу. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *