Конгрес США планує виділити $50 млн на летальну зброю для України


Конгрес США планує виділити 250 млн доларів на безпекову допомогу Україні у 2019 році. З них 50 млн доларів має бути спрямовано на летальну зброю.

Відповідні цифри закладені у проекті оборонного бюджету США на 2019 рік, який був узгоджений обома палатами американського парламенту, повідомляє посольство України у США.

«Сума коштів, яка виділяється Міністерству оборони США для надання безпекової допомоги Україні, визначена в обсязі 250 млн. дол. Із зазначеної суми 50 млн. дол. має бути спрямовано на летальні види озброєнь», — йдеться у повідомленні.

Тепер проект закону має бути проголосований Сенатом і Палатою представників та переданий на підпис президентові США.

Нагадаємо, Сполучені Штати ухвалили рішення про виділення Україні 200 млн доларів на зміцнення безпеки і оборони у 2018-му бюджетному році. Ці гроші будуть спрямовані на надання Україні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення, логістичного забезпечення та підготовку Збройних Сил України. 


ВідеоБілий дім схвалив продаж летального озброєння Україні

Державний департамент США затвердив комерційну ліцензію на експорт в Україну снайперських гвинтівок «Баррет», боєприпасів до них та необхідних деталей і аксесуарів вартістю 41,5 мільйонів доларів. Водночас, у документі нічого не йдеться про продаж важкого озброєння, зокрема, протитанкових систем «Джавелін», про постачання яких раніше просив український уряд.

Білий дім схвалив продаж летального озброєння Україні

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *