Лідер кримських татар Джемілєв особисто отримав Кримську декларацію СШАДержавний департамент США вручив Кримську декларацію групі українських посадовців, серед яких був лідер кримських татар Мустафа Джемілєв.

Про це повідомив посол України у США Валерій Чалий.

За його словами, це сталося під час виступу державного секретаря США Майк Помпео у Конгресі, де він підтвердив незмінність підтримки України у протидії російській агресії.

Кримську декларацію представникам України передав помічник Помпео Вес Мітчел. Окрім Джемілєва і Чалого, в отриманні документу брав участь заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця

«Історичне, вчасне і потужне рішення нашого стратегічного партнера — Сполучених Штатів. Крим — це Україна! Назавжди!», — написав Чалий у Facebook.

Нагадаємо, 25 липня Державний департамент США опублікував Кримську декларацію, в якій йдеться про те, що Штати дотримуються свого давнього принципу відмови визнати претензії Кремля на територію, захоплену силою, з порушенням міжнародного права. До неї одразу ж долучилась Польща, а Україна привітала рішення країн та подякувала їм за підтримку.

Згодом до декларації також доєднались Німеччина, Велика Британія, Данія та країни Балтії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *