Ліга чемпіонів. Фантастичний удар Фреда принц важная перемогу "Шахтарю" у матчаі проти "Роми"

Донецький " Шахтар " у рамок 8,1 фінала Ліги чемпіоны здобув супервольову переможет проти римської " Ромите " з рахунок 2: 1

Перший у цього протистоянні пропустил саме донеччани -. захист не встежив за Ченгіз Ундера який на 41-й хвилині вдал пробив під воротарь "гірники" з меж штрафної. Відігрался господарі вж у другого половині зустрічі — Факундо Феррейра отримавши передачу від партнер, прибрав опонент той пробив точно у кут ворет

Переможнего гол підопічні Паулы Фонсеки провел на 71-е хвилині протистоянне — Фред якие був мало помітние у цого зустрічі, ідеально виконав штрафние удара, принісши такой чин своого команді дуже потрібнут перемогут у протистоянні з "вовки"

Слід зазначить, що у першого таймі серйознет травму отримав центральний захисник господарів Сергій Кривцов . Його довелося виносити з поля на ношах.

Reuters

Була у цого грі я інши приємна новина, навіть дві — 55-й поєдинок у Лізі чемпіонов пров воротара донеччан Андріе Пятов у той час, як гол у виконанні Фреда став для бразильця дебютним у найпрестижнішому клубному турнірі Європи. Мог "гірники" доводить своей перевагу до двохли голы, прот удари Марлоса тот Феррейри відбиву голкіпер гостей, який неймовірним чином пров ца матч.

Такой чин, перегравши "Рому", "Шахтар" має невелику переваг перед матчем-відповідий, який відбудеться 13-герезня 2018 року у Римі.