Ліга чемпіонів. "Тоттенхем" здійнив неймовірний камбек проти "Ювентуса"

" Тоттенхемы " У 8.1 фіналу рамок Ліги чемпіоны зумы врятувати поєдинок проти італійський " Ювентус ", зігравши з ними внічию — 2 : .

Лондонський клуб вже на 9-й хвилині матчу поступався команды Масіміліано Алегрі з рахунком 0: 2 . Спочатку форвард туринців Гонсало Ігуаїн вдало замкнув подачу від Міралема П'яніча а через декілька миттєвостей все той ж Ігуаїн пробив голкіпера "шпор" Уго Льоріса з пенальті

Міг форвард «старої синьори» піти на хет-трик, протежи його удару з середньої дистанции трохи забракло влучності. На 35 й хвилині найкращий бомбардир лондонц Харрі Кейна один м'яча все ж відквитав — нападник вдал розібрийся з легендарнит Буффон після пасу від Деле Аллі тот відправив м'яче фактично у порожні ворота .

Цікавия того факт, що на 45 й хвилині Ігуаїно НЕ зумы реалізувати пенальті, пробивши в поперечине

у другого половині зустрічі "Тоттенхем" несподівано зрівняв рахунки у матчі -. Крістіаны Еріксен феноменальним ударом зі штрафного застав зненацька воротаря "Ювентуса" та приніс таким чином своїй к оманді настільки необхідну нічию.

Отже тепер, якщо "Ювентус" хоче пробитися до чвертьфіналу змагань, йому необхідно мінімум один раз забивати у матчі-відповіді, який відбудеться 7-го березня 2018 року .