Літак-гігант "Мрія" реалізував рекордний проект перевезення в Південній Америці


Ан-225 «Мрія» завершив найбільший за кількістю послідовних рейсів проект в історії цього літака на комерційному ринку, перевізши 12 великогабаритних генераторів в Південній Америці 12 рейсами.

Про це повідомили в ДП «Антонов».

В рамках енергетичного проекту найбільший у світі літак на замовлення компанії Hansa Meyer Global Transport GmbH & Co доставив обладнання з Чилі в Болівії для нової теплоелектростанції.

Під час кожного рейсу Мрія доставляла вантаж вагою 160 тонн.

Крім цього, для безпечного розміщення генераторів всередині кабіни Ан-225 довелося змінити конструкцію такелажних вузлів, яка б дозволяла їх демонтаж для зниження висоти вантажу.

Як відзначають в ДП «Антонов», ще однією технічною задачею стало зміна схеми обпирання вантажів на підлогу літака.

Для надійного закріплення вантажів у літаку в ДП «Антонов» розробили спеціальну швартовочную схему.

Також, враховуючи особливості конструкції вантажів, фахівці ДП «Антонов» розробили спеціальні рекомендації для льотного екіпажу Ан-225 з обмеження максимально допустимих перевантажень під час зльоту, польоту і посадки літака і провели спеціальний тренінг екіпажу.

Незважаючи на те, що в аеропорту Чиморе в Болівії, куди доставлялися вантажі, обладнання для виконання рейсів в нічний час, всю операцію спланували так, щоб літак приземлявся на світанку і вилітав перед заходом сонця.


ВідеоЛітак «Мрія» вперше за останні півтора року полетів у комерційний рейс

Із аеропорту в Гостомелі наша українська «Мрія» вилетіла до німецького Лейпцига. Там вона має завантажити близько 150 тонн товару та вирушити до Саудівської Аравії. Що саме перевозитиме літак-гігант, тримають у секреті.

Літак "Мрія" вперше за останні півтора року полетів у комерційний рейс

Нагадаємо, що раніше в Мережі з’явились відео, на яких чутно, як бразильці радісними криками і свистом зустрічають найбільший в світі літак Ан-225 «Мрія».

Як повідомляє бразильський спецпортал, це вперше, коли «Мрія» приземлилася в аеропорту Виракопос, що в місті Кампінас, і другий раз, коли вона прилетіла до Бразилії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *