Мадонна у мереживному вбранні та панчохах прикрасила обкладинку відомого глянцюПопулярна співачка Мадонна, яку нещодавно звинуватили у сексуальних домаганнях, стала героїнею серпневого номеру Vogue Italia та знялась у стильній фотосесії.

Модний фотосет артистки підкріплений її інтерв’ю про життя у Лісабоні, куди вона нещодавно переїхала. Основна увага була приділена її дітям, її пристрасті до музики і коням, а також проектам її благодійної організації «Підвищення Малаві».

 

Публикация от Mert Alas (@mertalas)

Авторами фотосету сіпрвачки стали Мерт Алас та Марк Пігготт.

 

Публикация от Mert Alas (@mertalas)

Знімання називаються Just One Day Out Of Life, де Мадонна, якій у серпні виповниться 60 років, постає на двох доступних обкладинках у повнісю чорному вбранні Сен-Лорана.

 

Публикация от Mert Alas (@mertalas)

На одній із обкладинок співачка зображена у мереживному вбранні та панчохах на території маєтку Хердаде-ду-Перу 18 століття і знаходиться в національному парку Аррабіда недалеко від Лісабона.

 

Публикация от Mert Alas (@mertalas)

Також у фотосесії взяли участь і діти Мадонни, яких вона всиновила.

 

Публикация от Mert Alas (@mertalas)

Світлинами фотосесії поділився на своїй сторінці автор творіння.

Нагадаємо, нещодавно Мадонна поділилася рідкісним знімком усіх своїх шістьох дітей, двома рідними — дочкою Лурдес і сином Рокко, та чотирьма названими. Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *