Малолітні діти найчастіше вчиняють сексуальне насильство через перегляд матеріалів у МережіДіти віком близько п’яти років найчастіше вчиняють сексуальне нисильство щодо однолітків через перегляд відповідних матеріалів в інтернеті. 

Про це повідомляє The Daily Mail.

Наразі все частіше малолітні діти проявляють сексуальну поведінку, що шкодять іншим дітям. Йдеться про дотики до інтимних місць однолітків, а також про спонукання до перегляду матеріалів сексуального характеру у Мережі. 

Також багато неповнолітніх чинять дії сексуального характеру на камеру у прямому ефірі в інтернеті. Найчастіше їхні батьки не знають, чим займається дитина у власній кімнаті. Такі відео можуть бути використані на сайтах педофілів або розповсюджуватися по світу. 

За даними досліджень, причиною трьох четвертей сексуального насильства серед дітей є інтернет. Показник збільшився на 20% протягом трьох років. З часом така поведінка дітей може ставати гіршою і більш шкідливою. 

Якщо батьки спостерігають у дітей подібну поведінку, каже співробітниця благочинного центру Bernardo’s, вони повинні звернутися до дідуся та бабусі, вчителя, а в крайньому випадку — до працівників соціальних служб. 

Нагадаємо, 30 липня світ відзначає День боротьби з торгівлею людьми. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі стали жертвами примусової праці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *