«Манчестер Сіті» з Зінченком розтрощив "Лестер" у чемпіонаті

" Манчестер Сіті ", за який виступає українець Олександр Зінченко розгромив вдома " Лестер Сіті " з рахунком 5: 1 .

Вж на 3-й хвилині поєдинку 27 го туры чемпіоната Англії господарі зуміли вийти вперед — Рахій Стерлінг вдали замкнув на дальном штанзі навіса з фланг віда Кевіы де . Брейн

Тим не менши, вж на 24 й хвилині гості відновили паритет у матчі — форвард "Лестер" Джеймі Варді обіграв двохли суперники тех відправив м'ячи у сітку воріт голк пера.

Після цього взяття воріт відбувся бенефіс аргентинського нападника "манкуніанців" Серхіо Агуеро . На початку другую половину зустрічі форвард знову вивів свою команду вперед після пасу в том ж таки Де Брейне. Вж через п'ять хвилин Агуеро оформив дубль, коли розібраяся з воротаря суперника того відправив м'яче точно за призначенни

Третій гол Серьего оформив на 77-е хвилині -. Аргентинець скористейся помилка воротарь "Лестер" , зробивши таким чином хет-трик у цоому протистоянні. На останнійй хвилині матчу Агуеро з-за интер штрафної потужним пострілом вколотив м'яч у ворот и в оставленном рахунок на табло.

Слід зазначити, що Зінченко у цій зустрічі провів на полі 65 хвилин. Після цієї перемоги в активі манчестерського клубу віднині 72 бали и 1 місце у турнірній таблиці АПЛ. «Лестер», у его чергу, залишився з 35 очками на 8 сходинці.