Медведчук влився до партії Рабіновича і відповідатиме "за відновлення миру з Росією"Віктор Медведчук увійшов до складу партії «За життя» Вадима Рабіновича. Цю інформацію політик підтвердив на своїй сторінці у Facebook.

«Я підтримую програму, мету і завдання партії «За життя» — партії миру і творення, її, переконаний, підтримають і мільйони українців. Я приймаю пропозицію Вадима Рабіновича і щиро дякую йому і всім, хто висловив мені довіру, проголосував за мою кандидатуру», — написав Медведчук.

«Дорогие друзья! На днях состоялось знаковое для нашей страны событие: партия «За життя» заявила о готовности претворить…

Опубліковано Пресс-служба Виктора Медведчука Субота, 28 липня 2018 р.

Раніше у ефірі каналу «Україна» Вадим Рабінович розповідав, що Медведчук відповідатиме «за напрям із відновлення миру з Росією, відновлення переговорів із СНД».

Нагадаємо, згідно з останніми даними опитування, Вадим Рабінович посідає дев’яту сходинку у рейтингу можливих кандидатів в президенти.

У недавньому інтерв’ю Віктор Медведчук розповідав, як запросив президента РФ Володимира Путіна у куми, а також, що не вважає Росію країною-агресором.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *