Миколаївські зоозахисники повідомили про сутички біля центру, де масово винищують собак


У Миколаєві біля комунального підприємства «Центр захисту тварин» відбулися сутички між активістами та невідомими особами. Зоозахисники заявляють, що нещодавно на КП вбили більше сотні безпритульних тварин.

Про це повідомила організація UAnimals.

«У ці хвилини до комунального підприємства Миколаєва приїхало близько 40 агресивно налаштованих чоловіків», — йдеться у повідомленні.

За їхніми словами, група осіб позривала зоозахисні плакати, облила фарбою автівку однієї із активісток, нападає та усіляко залякує зоозахисників.

«До місця прибуло 4 екіпажі поліції. До КП провокаторів не пустили», — йдеться у повідомленні.

В обласній поліції у коментарі ТСН.ua підтвердили, що на місці перебувають правоохоронці, однак зазначили, що сутичок наразі не фіксували.

«На місці перебувають співробітники поліції для запобігання конфліктам. Поки нічого такого не відбувалося», — заявили правоохоронці.

Зоозахисники нагадали, що у миколаївському КП після акції в 23 містах України директор підприємства Олександр Голобродський був відсторонений від обов’язків на 2 місяці. Однак активісти зазначають, що рішення було підписано, але не опубліковано на сайті міської ради.

Раніше в Миколаєві стало відомо про вбивство близько 140 собак на КП «Центр захисту тварин». За інформацією волонтерів, усього їх було близько 200, а після 16 липня залишилося 60.

«Про кількість постраждалих стало відомо від самих працівників підприємства. Волонтери та інші небайдужі люди чергують біля воріт КП, щоб не допустити вбивства собак, що залишилися», — повідомила у коментарі ТСН.ua зоозахисниця Євгенія Нікольська.

Також вона зазначила, що у Миколаєві почастішали випадки отруєння собак на вулиці.


ВідеоЗоозахисниця Олександра Мезінова прокоментувала ситуацію з масовим присиплянням собак у Миколаєві

У Миколаєві працівники комунального підприємства приспали понад 100 безпритульних собак та цуценят. Зоозахисники одразу відреагували на це і прийшли до центру, де вбили псів. Сталася сутичка, в результаті якої декілька людей зазнали травм. У «Центрі захисту тварин», а саме так називається підприємство, що скоїло масове вбивство чотирилапих, заявили: приспали безпритульних собак, бо вони були агресивні або мали невиліковні хвороби. Просто зараз з нами на прямому зв’язку зоозахисниця Олександра Мезінова, яка готова прокоментувати ситуацію. 

Зоозахисниця Олександра Мезінова прокоментувала ситуацію з масовим присиплянням собак у Миколаєві

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *