Мінфін "перевів стрілки" на Пенсійний фонд через затримки виплат


Видатки державного бюджету, які спрямовуються Пенсійному фонду на виплату пенсій, профінансовані стовідсотково.

Про це йдеться на сайті Мінфіну.

За їхньою інформацією, відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду держбюджету видатки на виплату пенсій за січень-липень цього року затверджені у сумі 83,4 млрд гривень.

Також відомо, що 12 липня 2018 року Пенсійному фонду був перерахований останній платіж на суму 2,5 млрд гривень.

Пенсійному фонду відповідно до Бюджетного кодексу на покриття тимчасових касових розривів надаються позики з єдиного казначейського рахунка на виплату пенсій.

«23 липня 2018 року з єдиного казначейського рахунка Пенсійному фонду на виплату пенсій було надано позичку у сумі 1,5 млрд грн», — відзвітували у Міністерстві.

Своєю чергою інформацію щодо графіку виплат пенсій можна отримати в ПФУ.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що за затримки з виплатою пенсій у липні, відповідальність несе Пенсійний фонд України. До кінця тижня вони повинні врегулювати ситуацію.


ВідеоКоли відновлять виплати пенсіонерам

Пенсіонерам майже тиждень затримують виплати. Щоденні черги в «Укрпошті» ситуації не рятують, адже гроші надійшли у відділення не в повному обсязі. Поки майже 17 мільярдів гривень виділили на пенсійні виплати за липень. Щоправда, цього вистачить лише на половину пенсіонерів. Хто винен у цій ситуації та коли виплати відновлять — дивіться просто зараз.

Коли відновлять виплати пенсіонерам

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *