Мов із лихих 90-х: грабіжники на Житомирщині зв’язали і катували фермерів праскою


На Житомирщині грабіжники в балаклавах серед ночі вдерлися в приватний будинок і кілька годин катували родину фермерів, вимагаючи гроші та цінності. Знущання відбувалися на очах у дітей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після нічного жахіття пані Люба ледь може говорити. «Ставили праску на спину, били, душили, ножа приставляли до горла. Руки були зв’язані», — розповіла постраждала Любов Самчик. О 3:00 ночі вона почула, як хтось піднімається на другий поверх будинку, вирішила подивитися і побачила чорну тінь. «Я вийшла зі спальні і  побачила, що вони підіймаються – і почала кричати», — розповіла жертва нападників.


ВідеоНа Житомирщині грабіжники кілька годин катували родину, вимагаючи гроші та цінності

Чоловіки в балаклавах вдерлися в приватний будинок о третій ночі. Родину зв’язали і почали бити, вимагаючи гроші. На очах у дітей, нападники катували батьків, ставили розпечені праски на тіло їхніх матері та бабусі, погрожували вбити. Будинок злодії покинули лише на світанку, забравши гроші та прикраси.

На Житомирщині грабіжники кілька годин катували родину, вимагаючи гроші та цінності

Чоловік пані Люби прокинувся від крику дружини, але не встиг піднятися з ліжка, як отримав кілька ударів по обличчю. «У чорному одязі, в масках, перчатках. Отримав декілька ударів в обличчя. Нас зв’язали, це продовжувалось десь півтори години, але це дуже повільно все йшло», — пригадує постраждалий Максим Самчик. Жінку, її матір, чоловіка та двох доньок зв’язали та почали вимагати гроші. «Де ваші сейф, схованки, нички. Я зразу сказав: це все, що є, забирайте автомобіль, але залиште нам життя», — розповів власник оселі.

Жінка та чоловік віддали грабіжникам усе, що в них було, але нападники продовжили катувати матір, а потім узялися і за дружину. Спочатку погрожували ножем, а потім почали приставляти праску до тіла. Здобиччю злодіїв стали кілька тисяч гривень, 800 долларів і прикраси. Нападники пішли з будинку, але усіх залишили зв’язаними. «Я не знаю, якими зусиллями, ми підповзли один до одного, просто перегризли ці нитки. Це жах», — пояснив Максим Самчик.

Звільнившись, родина викликала швидку та поліцію. На місці злочину працюють слідчі, вони вже з’ясували, що один з грабіжників заліз у будинок через вікно, а потім відчинив двері і впустив інших. У поліції  сподіваються, що злодіїв могла зафіксувати камера спостереження. Головна версія нападу пограбування, адже родина фермерів обробляє до ста гектарів землі. У поліції сподіваються розкрити злочин по гарячих слідах.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *