На Дніпропетровщині у будинку обвалився балкон разом із мешканцями


У Кам’янському обвалився балкон разом із двома мешканцями. 

Про це інформує 5 канал. 

Одразу після падіння ушпиталили двох чоловіків. У них травми голови та переломи ніг. Обидва в реанімації.

В одного з пацієнтів травма правого стегна. Стан тяжкий, але стабільний. У другого пацієнта – відкрита черепно-мозкова травма. Його стан теж стабільний, життю пацієнта нічого не загрожує. 

Мешканці житла кажуть, що будинок старий, має статус аварійного. Про його капітальний ремонт просили міську владу не один рік. Але марно.

Чиновники погоджуються, що балкон справді впав, бо мав застаріле кріплення. Однак остаточний висновок має дати комісія.

Комісія має вирішити і подальшу долю будинку. А поки, комунальники почали діяти наперед і вже демонтували аварійний балкон у сусідньому будинку.


ВідеоВийшла на балкон й полетіла униз разом з ним. 87-річна жінка вижила після падіння з третього поверху

Вийшла на балкон й полетіла униз разом з ним. В Івано-Франківську 87-річна бабуся дивом вижила після падіння з третього поверху. Зі зламаними ребрами та забиттям легенів її забрали в лікарню. В старенької під ногами обвалився балкон, коли вона вийшла полити квіти. Життя жінці врятувало лиш те, що з третього поверху вона впала на другий. 

Вийшла на балкон й полетіла униз разом з ним. 87-річна жінка вижила після падіння з третього поверху

Нагадаємо, раніше в Одесі обвалився дах будинку, де Гоголь працював над «Мертвими душами», а перед цим у центрі міста з пам’ятки архітектури — будинку Олександра Руссова — відколовся камінь і впав на перехожого. Камінь відколовся в результаті сильного вітру.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *