На Галичині у лікарні за лічені години загадково померла дівчина

На Львівщині у міській лікарні лише за п’ять годин померла 17-річна дівчина, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Односельці не можуть зрозуміти, як буквально за кілька годин молода дівчина Діана пішла з життя. «Дуже шоковані в селі, що дівчина прожила так мало. Дуже гарна, красива, вродлива, привітна, з дитинства допомагала», — розповіла Марія Опрісник.

Дівчина щойно повернулась із Запорізької області, розповідає її тітка. Там разом зі своїм хлопцем відпочивала в родичів. Після моря піднялася висока температура і хлопець повів 17-річну дівчину до лікаря. «Первинно вона звернулася до сімейного лікаря з приводу скарг підвищення температури, нежить, кашель. Була оглянута. Скерована до інфекційного відділення», — зазначив ординатор реанімаційного відділення Новороздільської міської лікарні Олег Стець.

За лічені години стан Діани різко погіршився. Її перевели в реанімацію. «Тиск не визначався, дихання не було самостійним. Серцева діяльність зупинилась, були розпочаті негайні реанімаційні заходи. На жаль, вони були безрезультатними», — додав Стець.

Рідні дівчини певні — Діана померла від лікарського недогляду, мовляв, у неї була алергія на ліки, а медики цього не перевірили. «Антибіотик вкололи і вона дістала просто одразу приступ. Її одразу треба давати щось протиалергійне», — вважає Оксана Іванків, тітка померлої.

Лікарі стверджують, антибіотики дівчині не давали. «Антибіотики ми не могли давати в тому стані, у якому вона до нас надійшла. На ті препарати, які їй вводили, алергійної реакції не було, щоб було підтверджено на патанатомічному розтині», — повідомила головний лікар Новороздільської міської лікарні Ольга Шелудько.

У довідці про смерть написано, що дівчина померла від серцево-легеневої недостатності та гострої респіраторної вірусної інфекції. Остаточну причину смерті Діани назвуть приблизно за два тижні, коли проведуть вірусологічне дослідження. Старший брат Діани написав заяву в поліцію, де за фактом лікарської недбалості відкрили кримінальне провадження. У листопаді Діані мало виповнитися 18 років.

Наталка Волосацька

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *