На Херсонщині знайшли тіло судді, який зник чотири місяці тому


У Херсонській області знайшли тіло колишнього судді Анатолія Гордімова, який зник безвісти в квітні 2018 року.

«Затримано одного з підозрюваних у вбивстві раніше зниклого судді Анатолія Гордимова. Наразі знайдено тіло убитого», — йдеться в повідомленні Нацполіції Херсонської області.

Правоохоронці встановили, що Гордімова вбили його знайомі. Один з підозрюваних затриманий, а інший — зник на території окупованого Криму.

Тіло вбитого доправили на судово-медичну експертизу.

На сайті Міністерства внутрішніх справ України вказано, що Анатолій Гордімов зник 23 квітня 2018 року. Про це в поліцію повідомив один із суддів Херсона, який не міг додзвонитися до чоловіка.

До 2016 року Анатолій Гордімов був суддею ліквідованого в тому ж році Дніпровського районного суду міста Херсона. У березні 2018 року претендував на посаду члена Вищої ради правосуддя за квотою з’їзду суддів, але не набрав необхідної кількості голосів.


ВідеоБагатодітна мати досі чекає двох синів-айдарівців, які зникли безвісти 2014 року

Героїня сюжету Катерина Хом’як – мати – героїня. Вона народила 7 дітей. Двоє з них пішли на війну ще 2014 року, стали бійцями батальйону «Айдар» і зникли без звістки. Вона могла отримати мільйонну компенсацію, якби погодилася визнати своїх дітей загиблими. Жінка, яка сподівається і чекає – Катерина Хом’як та її мамине серце.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *