На кілометр шляху — дві аптеки. Уряд хоче зменшити кількість закладів


Зменшити в Україні кількість аптек хочуть в уряді. Згідно з поданим на розгляд законопроектом, ліки дозволять продавати тільки в аптеках і аптечних пунктах, йдеться у сюжеті «Сніданку з 1+1«.

Аптеки можна буде відкривати не ближче півкілометра одна від одної. Окрім того, у разі ухвалення закону скасують аптечні мережі.

Окремим підприємцям дозволять тримати одну аптеку, а компаніям – не більше чотирьох і в одній області. Вісім аптек дозволять відкрити фірмам, якщо вони займаються виробництвом ліків.

Відкрити власну аптеку  лише той, хто має освіту магістра за спеціальністю «Фармація», а продавати таблетки можна буде тільки дипломованим провізорам.

Нагадаємо, за словами виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, у медзакладах можна отримати близько 500 різних препаратів та 700 медичних виробів безоплатно або з невеличкою доплатою.


ВідеоУкраїнці віддають ліки задарма: чи є бажаючі й чи усе так просто

Ліки в Україні, навіть дорогі, теоретично можна отримати безкоштовно чи за символічні гроші. І йдеться не про держпрограму «доступні ліки» чи благодійні організації. Йдеться про українців, що готові віддати те, що їм вже не потрібне. Та чи готові такі ліки брати? 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *