На кордоні із Марокко понад 150 осіб отримали поранення унаслідок штурму кордону з молотками і ножницями


Близько 150 людей отримали поранення після того, як незаконні мігранти, які були озброєні ножницями і молотами штурмували прикордонний паркан для входу в північноафриканський анклав Сеути з Марокко.

Про це повідомила іспанська поліція та Червоний Хрест, — пише CNN. 

Деякі з мігрантів використовували пластикові контейнери, наповнені камінням та екскрементами.


Фотогалерея

Втеча заради виживання. Фотографи показали обличчя мігрантів, які тікають від війни (10 фото)

З постраждалих 132 особи є мігрантами. Принаймні 16 офіцерів отримали поранення, чотирьох доставили до лікарні, повідомляє Червоний хрест та міліція.

Сеута разом з провінцією Мелілья на сході є єдиними сусідами Європи в Африці. Обидва анклави вже давно є популярними пунктами транзиту для африканських мігрантів, які живуть на південь від Сахари, намагаючись перетнути море у вузькій точці на південь Іспанії.

Близько 19 тисяч шукачів притулку прибули до Іспанії морським шляхом протягом перших п’яти місяців 2018 року, згідно з даними Міжнародної організації з міграції.


ВідеоАмериканські штати судитимуться з Трампом через відокремлення дітей від батьків-мігрантів

Міграційний скандал — 17 американських штатів судитимуться з Трампом через відокремлення дітей від батьків-нелегальних мігрантів, що приїздять до Америки. Автори позову називають рішення Білого мому, згідно з яким понад дві тисячі дітей роз’єднали із родичами, неконституційним. І кажуть, що така політика була спричинена бажанням завдати шкоди нелегалам.

Американські штати судитимуться з Трампом через відокремлення дітей від батьків-мігрантів

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *